Kitapları, ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz. Ayrıca, eserleri sesli kitap olarak da ücretsiz dinleyebilirsiniz. Kitap temin etmek için internet sipariş edebilir veya en yakın kitap temin noktalarından alabilirsiniz.
Mobirise Website Builder
Benim Kılavuzum
İlkokul

Rabia ve Sena babalarının verdiği müjdeli haberle artık yerlerinde duramıyorlardı. Çünkü görmeyi çok istedikleri muhteşem şehir İstanbul'u bu yaz tatilinde görebileceklerdi. Büyük bir heyecanla İstanbul'un tarihi ve kültürel yerlerini gezebilecekleri günü bekliyorlardı. Üstelik yeşil şehir Bursa'yı gezip görmek de bu müjdeli haberin bir parçasıydı.
İki kardeş için bu tatil, pek çok yeni bilgilerle meyvesini verdi. Sen de bu yolculuğa çıkmak ve yeni bilgiler edinmek istemez misin?

Mobirise Website Builder
Harika Hikayeler
Ortaokul

"Saadet Asrından Çocuklarımıza: Peygamberimizin (asm) Mucizeleri"
Bu kitapta Sevgili Peygamberimiz (sav)'in mucizelerinden 40 kadarı hikaye tadında (ama gerçekten sapmadan) anlatılmaktadır.
Beraberinde genç zihinlere ahlaki değerler verilmektedir.
Bu çalışma ile bir kişinin de olsa sevgili Peygamberimiz (sav)'e sevgisi -zerre kadar da olsa- artacak olursa bizim için en büyük servet ve sermaye olacaktır.

Mobirise Website Builder
Delilleriyle İman Esasları
Lise

İnanç, (iman) İslâm dininin temelini oluşturur. Nasıl ki; bitkiler, köklerinden beslenirler. İnsan hayatında da inançlar kök vazifesini görürler. İnsanın kişiliği, karakteri, inançları üzerine inşa edilir. İnanç sağlam ise, insan kişiliği, karakteri de sağlamdır. Onlar pek çok zorluğun üstesinden kolayca gelebilirler. İnancı sağlam insanları manen yıkmak mümkün değildir.

Tarihte inançları sağlam insanlara en güzel örnek ise Peygamber (sav) Efendimiz ve sahabeleridir.

Hakkımızda

ULUED olarak aydınlık yarınlara ulaşmanın, ancak milli ve manevi köklerimizden beslenen, gözü atide kökü mazide gençlerimizle mümkün olacağına inanmaktayız. Bunun gereği olarak; ulvi gayelerin peşinde koşan, idealleri millet ve ümmet merkezli olan, zamanın ruhunu yakalamış, vicdan ve merhamet sahibi, güzel ahlaklı, tarihi derinliklerinin ve zenginliklerinin farkında, sorumluluklarının bilincinde gençler yetiştirmek ve yetiştirilmesine katkı sağlamak için çalışıyoruz.

Adres
  • Yarışma ilgili gelişmeleri Telegram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  • Merkez Adresi: Eyüp Sultan Mah. Tabaklı Sok. No:2/7 Sancaktepe / İstanbul
İletişim

Created with Mobirise ‌

HTML Website Generator