Sizden Gelenler

Görünmeyen Dostlar ‘‘Melekler’’ Kitap Okuma Yarışması Sizden Gelenler

Böyle bir etkinliğe katılmış olmaktan çok mutluyuz. Ayrıca bu yarışma ile asla kaybeden olmayacağız. Çünkü içindeki bilgiler bizim için paha biçilemez kadar değerli. Bu yarışma ile çocuğum özgüven kazandı. İnşallah yeni bilgiler edineceğimiz yeni kitapları merakla bekliyoruz.
S. Günmelek

Çocuklarım bu sınav sayesinde kitabı okuyup çok güzel bilgi edindiler. Kitabın yanında 2 kitap daha aldık, onları da okudular teşekkürler.
B. Özbek

Yarışmaya 9 yaşındaki oğlum katıldı. Çok heyecanlı ve güzel bir yarışma oldu. Sorular çok güzel, açık ve anlaşılırdı. Oğlum kitabı okuduktan sonra, anne biz hiç yalnız değiliz melekler bizimle demesi bizleri mesrur etti. Bu bilinç çok güzel yerleşti ve artık yalnızlıktan korkmam diyerek hep iyi ve güzel işler yapacağı belirtti. Yarışmayı düzenleyen ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
H. Güngör

Böyle yarışmaların hep yapılmasını istiyoruz. Gerek bizler gerekse çocuklarımız için faydalı oluyor.
S. Topçam

Yarışma gayet heyecanlı ve güzeldi. Allah razı olsun. Kitap sayesinde birçok şey öğrendim.
Allah’a emanet olun.
B.Z. Doğan

Melaikeye iman rüknünün kitap okuma yarışması vesilesiyle binlerce gencin akıllarına ve kalplerine işlenmesine vesile olan bu yarışmanın suhuletli bir şekilde gerçekleşmesinde emeği geçenlerden razı olsun.
Rabbimiz (cc) benzeri kitap okuma yarışmalarını ihsan eylesin.
C. Büyüközdemir

Allah razı olsun çok çok memnun olduk sınavdan. İki kızımda sınava girdi. Melekler hakkında çok güzel bilgiler edindiler. Lütfen böyle devam edin. Peygamber efendimiz sav ile alakalı kitap okuyup onun hayatının da sınavı yapsanız çok güzel olur, naçizane fikrim. Emekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.
N. N. Yılmaz

Böyle bir kitap hazırlayarak çocuklarımız arasında yarışma düzenlemeniz gerçekten takdire şayan bir çalışma.
Kitaptaki hakikatler çocuklarımıza ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Biz ebeveynler de en az onlar kadar kitaptan etkilendik ve heyecan duyduk.
Allah razı olsun.

Aynı şekilde İmanın diğer rükünlerini ve dahi başka hakikatleri bu tarz kitap ve programlarla çocuklarımızla buluşturmanızı temenni eder, bundan sonraki çalışmalarınızda da muvaffakiyetler dilerim. Allah’a emanet olun.
R.Tokmak

Çok güzel ve faydali bir kitap. Bir şeyi görmemek onun olmadiği anlamina gelmez. Bu şuuru bizlere kazandırdığınız için teşekkür ediyoruz.
İ.H. Karageçili

Yarışmanız çok güzel bir yarışmaydı sayenizde çok güzel bilgiler öğrendim teşekkürler.
M. Yakar

Allah razı olsun. Gerçekten çok istifade ettiğimiz bir yarışmaydı. Devamını bekliyoruz.
H. Nisa

Kiramen katibin melekleri sizin sayenizde öğrendim.
E.E. Bilgin

Çok güzeldi. Allah ve meleklerini görmesek bile onlara iman edip inanmamız gerektiğini böyle güzel bir kitapla daha iyi anladım. Teşekkür ederim.
C.N. Köse

Görünmeyen dostlar kitabı çocukların anlayabileceği şekilde hazırlanmış güzel bir kitap. Oğlum merakla okudu. Güzel bir etkinlik .Etkinliklerinizin devamını dilerim.
F. Solak

Güzel ve öğretici bir kitap. Çocukların ilgisini çekti. Ayrica okuduğunu anlama ve dikkat konusunda güzel bir yarışma oldu. Emeklerinize sağlık.
E. Aygün

Gerçekten çok bilgi veren bir kitap. Ne kadar çocuksu olsada içinde birçok bilgi veriliyor. Ben liseye gidiyorum ama yinede bana bu kitap çok eğlenceli geldi. Herkese öneriyorum özellikle ilkokul öğrencilerine melekler konusu öğretildiğinde bu kitap okutulsun eğlenceli bir şekilde bilgi edinebilirler.
S. Öğrüce

Öncelikle böyle güzel bir kitapla ilgili yarisma tertiplediginiz icin tesekkur ederim. Melekler çok güzel anlatılmış kitapta. Hikayade çok güzel. Çocukların dini değerlerini daha iyi anlaması açısından güzel kaleme alınmış.
M. Başdemir

Bence çok güzel ve yararlı kitap. İnsanlara hem bilgi açısından hemde hayatlarında uygulaması açısından örnek bir eser. Bu kitaplar sayesinde gençlerimizin bilgi dağarcıkları gelişiyor ve milletine hayırlı evlat olma şuuru oluşuyor. İyiki varsınız. Bu gibi eserler yayımlamaya devam edin lütfen.
R. Gençtürk

Muhteşem bir kitaptı. Defalarca okumuş olmama rağmen sıkılmadan daima okumak istediğim bir kitaptı. Nice tekrarlarının yazılmasını bekliyorum.
S.T. Sevencan

Maşallah! Çok güzel bir kitap gerçekten. Okuyorum okuyorum bırakamıyorum. Beni gerçekten bu zamana kadar en etkileyen kitap bu oldu. Hem kitap hem de bu güzel kitabın yarışmasını yaptığınız için Allah razı olsun.
F.Z. Kayaca

Her kelimesi buram buram hikmet ve iman gerçekleriyle donatılmış. Miniklerin küçücük zihinlerine nurdan kalemlerle kazınacak kıymetli eseriniz için Rabbim razı olsun. Başarılarınızın devamını dileriz.
E. Üstünkol

Hakkımızda

ULUED olarak aydınlık yarınlara ulaşmanın, ancak milli ve manevi köklerimizden beslenen, gözü atide kökü mazide gençlerimizle mümkün olacağına inanmaktayız. Bunun gereği olarak; ulvi gayelerin peşinde koşan, idealleri millet ve ümmet merkezli olan, zamanın ruhunu yakalamış, vicdan ve merhamet sahibi, güzel ahlaklı, tarihi derinliklerinin ve zenginliklerinin farkında, sorumluluklarının bilincinde gençler yetiştirmek ve yetiştirilmesine katkı sağlamak için çalışıyoruz.

Adres
  • Yarışma ilgili gelişmeleri Telegram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  • Merkez Adresi: Eyüp Sultan Mah. Tabaklı Sok. No:2/7 Sancaktepe / İstanbul
İletişim

Created with Mobirise ‌

Free Offline Web Page Creator