Kitapları, ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz. Ayrıca, eserleri sesli kitap olarak da ücretsiz dinleyebilirsiniz. 

Benim Kılavuzum

İLKOKULLAR İÇİN

Rabia ve Sena babalarının verdiği müjdeli haberle artık yerlerinde duramıyorlardı. Çünkü görmeyi çok istedikleri muhteşem şehir İstanbul'u bu yaz tatilinde görebileceklerdi. 

Harika Hikayeler

ORTAOKULLAR İÇİN

"Saadet Asrından Çocuklarımıza: Peygamberimizin (asm) Mucizeleri"
Bu kitapta Sevgili Peygamberimiz (sav)'in mucizelerinden 40 kadarı hikaye tadında (ama gerçekten sapmadan) anlatılmaktadır.

Delilleriyle İman Esasları

LİSELER İÇİN

İnanç, (iman) İslâm dininin temelini oluşturur. Nasıl ki; bitkiler, köklerinden beslenirler. İnsan hayatında da inançlar kök vazifesini görürler. İnsanın kişiliği, karakteri, inançları üzerine inşa edilir. İnanç sağlam ise, insan kişiliği, karakteri de sağlamdır.

Hakkımızda

ULUED olarak aydınlık yarınlara ulaşmanın, ancak milli ve manevi köklerimizden beslenen, gözü atide kökü mazide gençlerimizle mümkün olacağına inanmaktayız. Bunun gereği olarak; ulvi gayelerin peşinde koşan, idealleri millet ve ümmet merkezli olan, zamanın ruhunu yakalamış, vicdan ve merhamet sahibi, güzel ahlaklı, tarihi derinliklerinin ve zenginliklerinin farkında, sorumluluklarının bilincinde gençler yetiştirmek ve yetiştirilmesine katkı sağlamak için çalışıyoruz.

Adres
  • Yarışma ilgili gelişmeleri Telegram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  • Merkez Adresi: Eyüp Sultan Mah. Tabaklı Sok. No:2/7 Sancaktepe / İstanbul
İletişim

Designed with ‌

Mobirise.com